"За що жити нашим дітям": У Києві спалахнули протести через карантин


У вівторок, 19 травня, у Києві спалахнули акції протесту через карантин - лікарям нічим годувати і лікувати психічнохворих, а батькам нікуди вести своїх дітей. Про це повідомляє Pavlovsky News.

Як зазначається, поблизу станції метро "Дорогожичі" працівники клінічної лікарні "Психіатрія" вистроїлися уздовж дороги під дощем, щоб привернути увагу влади до психічного здоров'я людей в Україні.

За словами організаторів протесту, Національна служба здоров'я виділяє мало коштів, яких не вистачає на закупівлю ліків. Також лікарні бракує фінансування для забезпечення харчування, нормальних побутових умов, а також для заробітної плати медикам.

У той же час під будівлею Кабінету міністрів України зібралися молоді батьки та співробітники дошкільних навчальних закладів, які вимагають відкрити дитячі садки. Активісти вийшли на вулицю з плакатами "Дитина хоче істи. Треба вийти на роботу", "За що жити нашим дітям", "Відкрийте садочки" тощо.

Так, батьки не можуть вийти на роботу, бо їм немає куди подіти своїх дітей. Тоді як співробітники дитячих закладів вимагають дозволити їм приступити до роботи. Учасники стверджують, що в дитсадках будуть дотримуватися всіх карантинних заходів.

Нагадаємо, напередодні у Харкові працівники Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вийшли на акцію протесту. Демонстранти вимагали виплати надбавки для усіх працівників швидкої та належного забезпечення засобами індивідуального захисту.

Комментариев 1

Офлайн
kainat Khan
kainat Khan 23 марта 2021 20:56
This is my first time visit to your blog and I am very interested in the articles that you serve. Provide enough knowledge for me. Thank you for sharing useful and don't forget, keep sharing useful info: cooking sifter

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив