Музей “Пирогово” – весняна прогулянка у минуле (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Музей “Пирогово” – весняна прогулянка у минуле (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Галерея

Зазвичай у музей “Пирогово” навідується багато людей не лише у вихідні, але і в будні. Та відчуття натовпу тут ніколи не буває – на території 150 га місця вистачає усім настільки, що може виникнути враження, що ти залишився один на весь світ.  Якщо взяти з собою покривало або плед, а також щось перекусити, то прогулянка в Пирогово перетвориться в пікнік – можна провести день на природі в спокійній атмосфері старовинного українського села. Відпочинок може бути активним, якщо приїхати сюди на велосипеді – горбиста місцевість ідеально підходить для спортивних навантажень.  Як би там не було, простору тут стільки, що хочеться політати. …або згадати дитинство і запустити у небо повітряного змія на радість малечі. Читайте також: Неймовірні краєвиди міста з висоти – київський фотограф випускає книгу “Kyiv. On air”

Наразі, як повідомляється на Facebook-сторінці музею, гості можуть оглянути лише екстер‘єри експозицій у музеї та прогулятись територією.

Інтер’єри будуть зачинені для огляду, екскурсії також поки що не проводитимуться. Працівники музею кажуть, що їм треба час, щоб виконати всі вимоги МОЗ щодо забезпечення безпеки відвідувачів та працівників музею.

Музей просто неба працює з 09:00 до 18:00, на території обов’язковий масковий режим та температурний скринінг при вході.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив