Довгі черги і затори: журналісти перевірили роботу громадського транспорту Києва

Довгі черги і затори: журналісти перевірили роботу громадського транспорту Києва

Галерея

Дістатися до місця роботи громадським транспортом на карантині у Києві – не найпростіший челендж. Навіть за наявності спеціальної перепустки.

Журналісти ASPI news 18 травня спробували доїхати до центру столиці громадським транспортом. Ідея здавалась реалістичною – згідно графіку, автобуси за потрібним маршрутом (автобус 118) курсують з різницею у десять хвилин. Втім, опинившись на зупинці о восьмій годині ранку, стало очевидним – не все так оптимістично.

Перше яскраве враження – неймовірно довга черга. Близько шести автобусів із потрібним номером проїхали повз зупинку не взявши жодного пасажира – очевидно, транспорт заповнився ще на початковій станції. Жінка, яка також очікувала автобус, розповіла нам, що приходила і о сьомій годині ранку – але жодного разу вчасно потрапити на роботу не вдавалося. За її словами, вільніше на зупинці стає вже після дев'ятої, в цей час є можливість зайти до автобусу. Оскільки у нас не було часу перевіряти цю гіпотезу, ми викликали таксі, та виявилось, що через затори автівкою також доїхати складно – звичний час потрібно помножити принаймні вдвоє.

ASPI news писало, що мер Києва Віталій Кличко прокоментував можливість подорожчання громадського транспорту в Україні. Також повідомлялося, коли в Україні відкриють метро.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив