Епідемія COVID-19: у Києві елітний нічний клуб почав працювати під час карантину (Фото)

Епідемія COVID-19: у Києві елітний нічний клуб почав працювати під час карантину (Фото)

Галерея

Карантин в Україні не став на заваді роботі елітних закладів. Нічний клуб Queen працює попри пандемію коронавірусної інфекції COVID-19. 

Відвідувачі клубу не соромляться викладати в соцмережі фото та відео відпочинку у закладі. В Instagram відповідні кадри опубліковано 17 травня.

На фото видно, що багато людей весело проводять час у закладі. Всі столики і танцпол були заповнені. Ніяких засобів захисту громадяни при собі не мали, а також не дотримувалися соціальної дистанції. У масках знаходився тільки персонал нічного клубу.

Користувачі обурені, що карантинні обмеження діють не для всіх. Українці в коментарях закликали співробітників правоохоронних органів відреагувати.

В Україні 11 травня було оголошено перший етап ослаблення карантину. Влада дозволила в закладах громадського харчування обслуговування виключно на винос за попереднім замовленням. За одним столом допускається перебування до двох клієнтів. Адміністрація закладу забов’язана забезпечити дотримання відстані не менше 1,5 метра стіл від столу.

Раніше ASPI news повідомляло, що науковці проаналізували ситуацію стосовно поширення коронавірусної інфекції та опублікували новий прогноз щодо припинення епідемії COVID-19 в Україні. Також дієтолог дала поради щодо нормалізації харчування і розпорядку дня на виході з карантину.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив