Петиція про створення парку біля метро «Олімпійська» набрала 10 000 підписів

Петиція про створення парку біля метро «Олімпійська» набрала 10 000 підписів

Галерея

Одна з петицій про створення парку на ділянці між метро «Олімпійська» та «Мегамаркетом» у Голосіївському районі набрала більше 10 000 підписів. До завершення терміну лишилося ще 16 днів (її зареєстровано 9 січня 2020 року), а підписів зібрано вже 10 128 (станом на 23 березня).

Перша петиція, зареєстрована 12 грудня, набрала майже 5 300 підписів.

Два тижні тому на огородженій ділянці почали вирубати дерева. Ми отримали відео і фото, де видно чоловіка, який спилює дерева бензопилою.

Раніше на цій ділянці розташовувалося трамвайне депо імені Шевченка. У вересні 2005 року, коли мером був Олександр Омельченко, депо перенесли на Південну Борщагівку. Будівлю на розі вулиць Антоновича та Ділової знесли, а ділянку віддали у приватну власність для подальшої забудови. Проте будівництво так і не розпочалося, а восени 2008 року котлован затопило.

Зараз поряд із ділянкою розташовуються кілька багатоповерхових ЖК, шість шкіл, лінгвістичний університет. Автори ідеї вважають, що створення парку убезпечить практично готову зелену зону від можливої забудови. До створення пропонують залучити київських дизайнерів.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив