У столиці відбулись незвичні змагання з риболовства серед візочників

У столиці відбулись незвичні змагання з риболовства серед візочників

Вже одинадцятий рік поспіль проходить чемпіонат із рибної ловлі серед візочників. Частина цих людей тримає вудку в руках змалечку, а хтось - лиш зараз опановує мистецтво рибалити, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Спортсмени займають свої місця згідно з результатами жеребкування. Усього їх тут зібралось рівно два десятки. Переможця визначатимуть за вагою улову. Приманки в усіх однаково. А от хто скільки наловить, залежить лише від вправності риболова, каже головний суддя. Однак ускладнює процес галас на березі. Через нього до рибалок припливають лиш маленькі верховодки.

Такі змагання під Києвом для візочників проводять уже водинадцяте поспіль. Усі учасники чемпіонату опинилися в інвалідних візках із різних причин. Серед них є й колишні спортсмени, і ветерани АТО. Але всі, як один, кажуть, що для них це найбільш доступне місце, аби порибалити. Тож сьогодні тут усі отримають задоволення. Ну а хтось здобуде навіть перемогу. Хоч рибалки й зізнаються, що отримати пальму першості - не головне.

"Ціль цього заходу - зустріч із друзями. У мене така ціль. Зустрілись, побалакали - зараз ще переважимо рибу і ще поспілкуємось. Дуже б хотілося порибалити на березі в Києві, на набережній. але там стільки східців, що їх не здолати", - каже учасник змагань.

Ігор Михайлович - найстарший учасник змагань, йому 85 років. Він заслужений майстер спорту, номер перший у Радянському Союзі. У 60-х роках чоловік був кумиром усіх фанатів мотокросу. Його ім’я зі спортивних афіш зникло раптово.

"Підготував мотоцикл до першості світу. Був у гарній формі. Гарний радянський мотоцикл, один у світі був. Рятував його, але сам упав у байрак - 6 метрів, і зламав хребта", - розповідає свою історію колишній спортсмен.

Відтоді й узяв у руки вудку. Тепер риболовля - єдина розрада для його душі. А саме це і є метою організаторів чемпіонату - повернути візочників до повноцінного життя та дати зрозуміти, що інвалідний візок - це не кінець.

Кореспондент ТСН Інна Лебеденко

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив