Під Києвом лелека Федір втік від господарів і влаштувався баристою на столичних Позняках

Під Києвом лелека Федір втік від господарів і влаштувався баристою на столичних Позняках

Крилатий бариста - просто в кав'ярні на столичних Позняках оселився лелека. Спочатку він довго блукав під торговим центром голодний та спраглий, доки його не забрала власниця кав'ярні, йдеться у сюжеты ТСН.19:30.

"Всі дивились, як він дістає бички з-під цигарок і не може води напитися. Пофотографували і пішли. Добре, в інстаграм його виставити, звісно, але якось допомогти навіть ніхто не спромігся", - ділиться власниця закладу Наталя.

Вона одразу викликала ветеринара, який сказав – птах здоровий, але юний. Якщо сам, то мабуть відстав від зграї. Тому призвичаюється до нового дому.

"З ним дуже активно день минає, хоча він спокійний, він не заважає, він грається", - кажуть у кав’ярні.

Покупців біля цієї ятки більше, ніж зазвичай і всі не так за кавою, як подивитись на незвичайного гостя. Уже наступного дня його мали віддати у притулок, але птаха у Наталі забрали пізно ввечері.

Виявляється, лелека зовсім не безхатько. Живе він у Бортничах, а звуть його Федором. Навесні його викинули з он того гнізда і відтоді батьками йому стали місцеві жителі. Нова родина Федора – Бабичі, саме вони його відігріли і виходили, тепер він справжній член сім’ї.

"Як маленький був, то заносили в хату, бо боялись, а як підріс, почав ходити більше – то прямо на вулиці залишали. Він ходить всюди, як дощ, то десь заховається", - каже власник лелеки Віктор Бабич.

Та і опікуватись ним допомагали всі сусіди, годували та леліяли. Тому на повернення улюбленця зібрались дивитись всією вулицею.

Гніздо, з якого викинули лелеку, порожнє, проте туди він так жодного разу і не сів. Зараз летіти у вирій Федору ні з ким, тому, як почесному члену родини, теплу місцину йому  знайдуть.

Нагадаємо. також на Київщині загубився лелека Лесик. Господарка переживає, бо її чорногуз майже не літає і не пристосований до життя в дикій природі.

Кореспондент ТСН Вікторія Ковцун

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив