У Києві відбувся найбільший молитовний сніданок у Європі

У Києві відбувся найбільший молитовний сніданок у Європі

Сьогодні в Українському домі відбувся VIII Національний молитовний сніданок України під гаслом "Бог, Родина, Україна!".

Про це повідомляється на офіційній сторінці у Facebook Міжнародного конгрес-центру «Український дім».

"Традиційно, такий захід об'єднує у спільній молитві за Україну, представників церков, влади і громадянського суспільства!", - йдеться у повідомленні.

VIII Національний молитовний сніданок присвячений темі сім'ї та дітей, повідомивляється на сторінці Інституту релігійної свободи у Facebook.

Парламентарі, урядовці, представники місцевої влади, громадські та релігійні діячі моляться за зміцнення стосунків у сім'ях, за кращу долю для кожної дитини.

Про це також написав на своїй сторінці у Facebook Народний депутат України Олександр Дехтярчук

"Восьмий молитовний сніданок.Є два джерела мудрості: досвід і спілкування з Богом- молитва. Украіні потрібна мудрість і молитва! Вірю в Бога, людей,Україну!", - написав Олександр Дехтярчук.

Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій єпископ Єп. Віталій Кривицький молитвою "Отче Наш" розпочав VIII Національний Молитовний сніданок в Українському домі.

"В центрі столиці гасло " БОГ, РОДИНА, УКРАЇНА!" нагадує шлях, який врятує нашу країну. Іншого виходу немає і про це наголошують депутати, міністри, військові." , - зазначила у своєму Facebook представниця Human Life International міжнародної організації "pro-life" , засноване на підставі вчення Церкви, особливо енцикліки "Humanae vitae" Євгенія Самборська.

Комментариев 1

Офлайн
Гость Williecrods
Гость Williecrods 29 июля 2020 03:41
шары на заказ москва недорого с доставкой ---- Кликни на сайт ---- чемоданы пластиковые москва ---- Нажмите на ссылочку, чтобы посмотреть сайт ---- шары динозавры ---- Шарики воздушные на праздник детям и любимым ---- продажа офиса ---- Ну как круто то ---- купить офис в бц бела площадь ---- Что касается бизнес центров - тут ---- снять офис в бц город столиц ---- Я просто оставлю это здесь ---- бизнес центр гранд сетунь плаза ---- помещения в аренду для всех ---- бизнес центр белые сады москва ---- Мой комментарий тут по делу ---- w plaza бц ----- вот ещё одно предложение ---- москва сити империя тауэр ---- я бы так не сказал ---- нео гео бц ---- Ой как круто ---- омега плаза бц ---- Посмотрите дверь ---- входные двери йошкар ола госуслуги личный кабинет вход москва мфо выдающие экспресс займы

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив