Одне з найбільших міст Київщини на два дні залишиться без води

Одне з найбільших міст Київщини на два дні залишиться без води

16-17 травня «Бориспільводоканал» проводитиме заходи з очистки та хлорування резервуарів водозабірних вузлів міського водогону, у зв’язку з чим по місту буде відсутнє водопостачання. Про це повідомив Виконавчий комітет Бориспільської міської ради.

Мешканцям міста рекомендують зробити необхідний запас води на цей період.

Зазначається, що 17 травня у другій половині дня вже подаватиметься вода, що може бути використана лише для технічних потреб.

Крім того, повідомляється, що у зв’язку з відсутністю водопостачання внесено зміни в режим роботи закладів освіти Борисполя на 16, 17 травня:

у закладах дошкільної освіти буде організовано та забезпечено роботу груп короткотривалого перебування (4 години) без харчування з 08:00 до 12:00;

у закладах загальної середньої освіти буде призупинено експлуатацію харчоблоків та тимчасове припинення харчування учнів;

17 травня буде проводитися генеральне прибирання з дезінфекцією усіх приміщень закладів освіти, обладнання та інвентарю.

«Просимо громадян з розумінням віднестися до тимчасових незручностей, адже це, перш за все, турбота про якість води, а отже і здоров’я нашого населення», - зазначили у міськраді Борисполя.

Як повідомлялося, «Київтеплоенерго» проводить гідравлічні випробування, у зв'язку з чим на два тижні у семи районах Києва буде відключено гаряче водопостачання.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив