Кияни бігтимуть наосліп на підтримку незрячих дітей

Кияни бігтимуть наосліп на підтримку незрячих дітей

Галерея

26 травня на щорічному "Пробігу під каштанами" кияни бігтимуть наосліп.

Акція відбудеться в підтримку Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова. Новий старт називатиметься "Пробіг наосліп".

Оргкомітет спортивно-благодійного Пробігу хоче підтримати створення Центру запобігання дитячій сліпоті у стінах Інституту для всіх українських діток.

"Після проведення Пробігу до нас звертаються з проханнями про підтримку та проведення Пробігів в інших містах. Ці звернення лунають від партнерів, реципієнтів та учасників заходу. За останні роки кількість звернень значно збільшилась.

Проаналізувавши ситуацію, ми зрозуміли, що бігових заходів вистачає, проте практично всі вони мають більше комерційну основу. І фандрайзинг, як формат різностороннього розвитку спортивного проекту, не вирішує питання благодійної складової повною мірою.

Тому ми прийняли рішення розповсюджувати вірус благодійності серед інших міст України і створити нові традиції. Цього року ми проведемо один зі стартів у підтримку Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова Національної академії медичних наук України, який розташований у місті Одеса", каже керівниця проекту "Пробіг під каштанами" Галина Філімонова.

В Інституті ім. В.П. Філатова фахівці боряться з проблемою втрати зору та інвалідизації новонароджених недоношених дітей через таке захворювання як ретинопатія недоношених. Воно стає причиною більшості випадків повної сліпоти в ранньому віці. Системні огляди новонароджени і своєчасна допомога дозволили за цей час зберегти зір понад півтисячі дітей.

На базі закладу планують створити новий підрозділ Центр запобігання дитячій сліпоті (ЦЗДС). Для цього збираються обладнати окремий діагностичний кабінет Центру. Він забезпечить комфорт маленьких пацієнтів, їхніх батьків та лікарів під час проведення діагностики. В Центрі також буде здійснюватись подальший супровід дітей, яким була надана допомога, контроль стану їх очей після лікування. А накопичена в Центрі інформація сприятиме розробці нових методів лікування.

"Пробіг під каштанами" наймасовіший спортивно-благодійний захід країни, який проводиться з 1993 року в Києві. Щороку захід збирає тисячі учасників. З 2002 року реципієнтом Пробігу є Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Це єдиний медичний заклад в Україні, де роблять операції дітям з вродженими вадами серця, починаючи з перших днів життя. На зібрані під час Пробігу кошти закуповують необхідне обладнання та витратні матеріали для закладу. Минулого року за допомогою благодійних внесків вдалося зібрати рекордні два мільйона гривень.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив