Корпорація Roshen/Кондитерська корпорація збудувала житло для військовоcлужбовців

Корпорація Roshen/Кондитерська корпорація збудувала житло для військовоcлужбовців

Найактуальнішим для військовослужбовців та членів їхніх родин залишається квартирне питання.  Розв’язати  цю проблему допомагає державі  і український бізнес. Тож корпорація Roshen  також долучилася до цієї ініціативи. І вже  перші обжиті будинки радують своїх господарів.

Корпорація Roshen збудувала та передала головному квартирно-експлуатаційному управлінню Збройних Сил України затишний двоповерховий будинок для сімей військовослужбовців, яких передислокували з Криму у 2014-му.

У будинку два під’їзди на 16 квартир загальною площею 1200 квадратних метрів. На будівництво знадобилося 4 місяці та майже 1 мільйон доларів.

«Roshen з перших днів агресії проти України, одним з перших вітчизняних підприємств включився в роботу з підтримки українських воїнів та продовжує допомагати і зараз.  Робота спрямована в різних напрямках починаючи із закупки предметів першої необхідності і до будівництва житла для військових. Цей будинок був першим. По-факту збудували його за 4 місяця, зважаючи на потребу потрібно було вкластись в оптимальні терміни. Зараз проект допомоги армії продовжуємо і в цьому році буде збудовано ще один такий будинок», - каже директор з розвитку соціальних проектів Корпорації ROSHEN Ірина Пономаренко.

Кожна квартири укомплектована сантехнікою, холодильником, пральною і посудомийною машиною та іншим.

«До роботи поруч буквально кілька метрів. Тому ми і вдома майже постійно й водночас для виконання бойового завдання ми завжди на роботі. Можемо прийти додому відігрітися, виконати домашнє завдання з дітьми», - говорить військовослужбовець Валерій.

Аналогічний будинок Корпорація Roshen збудує цього року у Калинівці Вінницької області.

Відомо, що компанія Roshen неодноразово надавала допомогу військовим, зокрема, в рамках благодійного проекту Nodus корпорація ROSHEN подбала про те, щоб тяжкопоранені українські бійці отримали повноцінне і ефективне лікування та реабілітацію.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив