Десятий Київський міський фестиваль зі спортивної риболовлі «Золота рибка» відбудеться в суботу

Десятий Київський міський фестиваль зі спортивної риболовлі «Золота рибка» відбудеться в суботу

16 червня відбудеться X Київський міський фестиваль зі спортивної риболовлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату «Золота рибка».
Захід триватиме із 9:00 до 15:00 на території Національного музею народної архітектури та побуту України.
Про це повідомили у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Метою заходу є залучення дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату до спортивних змагань із рибної ловлі як засобу реабілітації шляхом участі у командній роботі, спілкуванні, отриманні позитивних емоцій, розвитку здібностей, самостійних навичок.
Захід розпочнеться о 9:30 із урочистого шикування, під час якого відбудеться відкриття змагань. О 10:00  представники 10 команд, по одній із кожного району м. Києва, змагатимуться у  рибній ловлі. Змагання загальною тривалістю 3 години будуть проводитись поплавковою вудкою з берега – як особистісно-командна першість. Суддівство буде здійснюватися професійними суддями, згідно зі спортивними правилами.
Як обіцяють організатори, у вільний час діти та їхні батьки зможуть ознайомитися із національною культурною спадщиною Національного музею народної архітектури та побуту  України; о 13:00 пригоститися смачної юшкою.
Орієнтовно після 14:00 відбудеться нагородження переможців та учасників фестивалю.
   У рамках фестивалю також відбудеться конкурс стендів щодо українських національних традицій із рибної ловлі.
«Золота рибка» – традиційний захід, що має високий резонанс та успіх серед сімей, які виховують дітей різних нозологій, у цьому році знов об’єднає 60 спортсменів, які продемонструють свої рибальські таланти. Всі вони є клієнтами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) м. Києва (у тому числі «Центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з ф/о»). Учасників підтримуватимуть батьки, соціальні працівники, волонтери.
Організатори: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ВГО «Громада рибалок України» за сприяння Київської міської державної адміністрації та підтримки газети «Риболовний вісник», риболовного товариства «Double Perch».

джерело: КМДА
 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив