Київ: Шанс на повноцінне життя – на нього чекає маленький херсонець Марк

Київ: Шанс на повноцінне життя – на нього чекає маленький херсонець Марк

Марку Кузьмичову лише 2 рочки і 7 місяців…
За своє ще зовсім маленьке життя дитина вже встигла звикнути до лікарень, лікарняних палат, людей у білих халатах, уколів…
Хоча звикати до такого важко…
Марк - маленький надзвичайно замкнутий хлопчик, на долю якого від самого народження випало велике випробування. Народився він у Херсоні, де йому так і не вдавалося поставити точний діагноз, дитину довго обстежували, після чого розпочали лікування, яке так і не дало результатів. Єдине що змогли запропонувати місцеві лікарі - це оформити дитині інвалідність та направили Марка в центр реабілітації дітей інвалідів.
Але батьки хлопчика не втрачали надії на повноцінне життя своєї дитини, тому звернулися в Інститут імунології у Києві до лікаря невролога-імунолога Мальцева Д.В. Там нарешті і поставили діагноз - генетичний дефіцит фолатного циклу, хронічне реактивування CMV-інфекції, розлад аутистичного спектру.
Це тяжке захворювання спричинило патологічні зміни у нервовій системі дитини - затримка психо-мовного розвитку, нейро-рефлекторне збудження та обмінні порушення. Через це дитина дуже збуджена, неконтактна, постійно завдає собі каліцтва, б’ється головкою, й досі зовсім не розмовляє. Потреби маленького Марка дуже важко зрозуміти…
Але вихід з ситуації є – аби дитина не лишилася інвалідом на все життя, необхідно якомога швидше розпочати її лікування, яке пропонують лікарі столичного Інституту імунології.
У разі успішного лікування, дитина зможе жити звичайним повноцінним життям.
Але лікування досить дорого вартісне, коштів на дорогі ліки у родини не вистачає.
Марк постійно радує нас своїми маленькими досягненнями, але через свою недугу спостерігається відставання у розвитку і кожна нова навичка дається йому  величезною працею.
Ми вже розпочали перший етап лікування, але на жаль, наша родина не в змозі продовжити повноцінне лікування, бо вже витрачено на обстеження та лікування CMV-інфекції більше 50 тисяч гривень.
Іноді ловиш себе на думці, що за своє життя дитина без лікарняних палат, аналізів та уколів не змогла провести жодного дня. Від цієї думки непосильно важко…
Втім, щодня ми бачимо як наш син мужньо переносить усі тяготи своєї хвороби і це надає нам сил не складати руки і продовжувати боротися за його повноцінне життя, - говорить мама Марка Маргарита.
Отож шанс на щасливе, повноцінне життя у Марка є. Дати дитині цей шанс може кожен небайдужий. Вирішальною може стати кожна гривна.
Допоможемо разом Марку одужати!
Реквізити для перерахування коштів:
Телефон мами Маргарити 0992423930 і загальна вартість лікування 12 тисяч доларів.
 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив