Київ: Допомогти може кожен!

Київ: Допомогти може кожен!


БФ "Відкриті долоні" здійснює проект Дихати - це нормально. Ася

Долучитися та підтримати може кожен з Вас:
"Я – Ася. Таких, як я, не рахують. Та я живу вже 16-й рік, я є. Ми є. І я дала згоду стати героєм цього проекту, оскільки мені та таким, як я, щоб жити, необхідні кисневі апарати. Ніхто не здатен жити без кисню. Ваші легені видобувають його з навколишнього повітря самостійно. Та мої – не можуть. Бувають дні, коли я сильно задихаюсь і абсолютно залежу від апарату. Я йду на марафон, щоби своїм вчинком показати, що ми є, ми живі та ми потребуємо кисню".
В Асі важке вроджене захворювання, що вражає весь організм, тому числі – з кожним роком все більше пошкоджуються легені. У всьому світі ще не винайшли лікування, яке зробило би таких людей, як Ася, здоровими. Та розробили устрій життя, фізичну та медикаментозну терапію, які дають можливість навіть з таким важким захворюванням жити, рости, вчитись, працювати, створювати сім’ї та народжувати здорових дітей… – все як в усіх.
Лиш для цього потрібні серйозні зусилля самої людини, що хворіє, та підтримка людей. Потрібні ліки, лікарі та фізіотерапевти, потрібне обладнання, яке допомагає. За підтримки кисневих апаратів Ася зможе прожити ще багато років – і прожити їх повноцінно."А ще я мрію мати портативний кисневий концентратор, щоб подорожувати. Зараз я прив’язана до дому, до мого домашнього апарату та розетки і щодня змушена зважувати, на що ще мені вистачить сил… Мені 15, я хочу бути вільною та не хвилюватись, що мені раптом стане важко дихати… і що тоді робити?", – Ася написала це за день до того, як її мрія здійснилась – такий апарат з акумулятором їй подарували.
На всю Україну навряд чи набереться більше десяти людей, яким пощастило так само. І навіть стаціонарні кисневі апарати доступні всього двом-трьом сотням людей. В той час як потребують їх – тисячі. Тисячі людей задихаються поряд з нами. Ася йде на Марафон, щоб заговорити від імені їх усіх. І разом з дівчиною вперше вийдуть на старт її батьки. Бо сила – в тому, щоб бути разом.
Дихати – це нормально.
Всі кошти проекту спрямовуються на купівлю кисневого обладнання та витратних матеріалів до нього. Підтримайте нас з Анастасією та її родиною! Кисень має бути доступний кожному.
https://ubb.org.ua/uk/project/3858/

Ви можете допомогти дозбирати на потужний кисневий концентратор, для людей, які дихати самі не можуть
https://www.facebook.com/OpenPalms/posts/1619984388096826
Посилання на проект УББ https://ubb.org.ua/uk/project/3858/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив