Петро Порошенко згадав історію та зазначив: Ми обов’язково переможемо!

Петро Порошенко згадав історію та зазначив: Ми обов’язково переможемо!

На своїй сторінці в ФБ Президент України Петро Порошенко нагадав про сторіччя від прориву українськими військами, під командуванням полковника Петра Болбочана, укріплень «червоних» на Чонгарі.

Днями виповнилося 100 років від прориву українськими військами під командуванням полковника Петра Болбочана укріплень «червоних» на Чонгарі, коли Армія УНР вирушила на звільнення Криму від більшовицької окупації.

Це була одна з найбільш звитяжних та успішних військових операцій в історії українського війська. Попри істотну перевагу сил «червоних», дії української армії призвели до падіння більшовицького режиму в Криму. 

Переконаний, досвід героїчної боротьби українського народу за рідну землю та наша єдність невблаганно наближають час повернення віроломно анексованого РФ Криму та Донеччини і Луганщини в Україну.

Ми обов’язково переможемо!

Комментариев 2

Офлайн
Viktorijalon
Viktorijalon 14 августа 2019 22:22
полнейший отпад --- Подтверждаю. Это было и со мной. Давайте обсудим этот вопрос. спортивное питание евроинвест, курган спортивное питание а также Велотренажеры спортивное питание барнаул
Офлайн
Cliffordmync
Cliffordmync 15 августа 2019 00:24
суппер )))) посотрите - непожелеете --- Замечательно, это очень ценная информация истек срок годности bcaa, usplabs modern bcaa 8 1 1 отзывы а также red mex мелатонин цена в украине

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив