Київрада вкотре спробує розглянути питання повернення ділянки на Поштовій площі громаді столиці

Київрада вкотре спробує розглянути питання повернення ділянки на Поштовій площі громаді столиці

Сьогодні, 19 квітня, Київрада вкотре спробує розглянути питання повернення ділянки на Поштовій площі громаді столиці.
Про це повідомляє УП із посиланням на "Чесно", передає Depo.ua.
Напередодні, 17 квітня виступ автора проекту рішення про розірвання інвестиційного договору з компанією забудовником Сергія Гусовського було перервано, а засідання закрито.
За словами голови фракції "Свобода" Юрія Сиротюка, конфлікт виник через бізнес-інтереси колишнього очільника Держуправління справами за часів Віктора Януковича Андрія Кравця.
"Він номінально залишається власником багатьох об'єктів, наприклад, кінотеатр "Зоряний", Гостинний двір. Я думаю, що депутатська більшість знайде чисто формальний привід не голосувати", - сказав він.
Водночас глава ГО "Почайна" Анабелла Моріна стверджує, що влада Києва намагається нівелювати історичну тему та переводить її в іншу площину, щоб побудувати на Поштовій торговельний центр.
"Влада взялась доводити, що музей, по-перше, не обов'язково робити на Поштовій площі – можна все відкопати та перенести деінде, наприклад, до Гостинного двору. А, по-друге, нічого історичного тут взагалі не знайшли – усі історії про старовину вигадують активісти", - заявила вона.
17 квітня під час обговорення проекту рішення активісти вимагали термінового розгляду питання. Однак секретар Київради Володимир Прокопів заявив, що активісти заважають роботі і переніс засідання на четвер, 19 квітня.
Проект рішення Гусовського передбачає передачу земельної ділянки та недобудованого об'єкта "Музею історії Києва", проведення археологічних досліджень ДП "Центр археології Києва Інституту археології НАН України" і подальше створення музею за проектом, який переможе на міжнародному конкурсі.
Нагадаємо, що 17 квітня в Київраді побилися через майбутній музей на Поштовій.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив