КИЇВРАДА МАЄ НАМІР ПЕРЕВІРИТИ ПРИЧИНИ ПОШКОДЖЕННЯ ДВОХ ІСТОРИЧНИХ БУДИНКІВ У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

КИЇВРАДА МАЄ НАМІР ПЕРЕВІРИТИ ПРИЧИНИ ПОШКОДЖЕННЯ ДВОХ ІСТОРИЧНИХ БУДИНКІВ У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

Київрада має намір перевірити причини пошкодження двох історичних будинків у Подільському районі.
На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики депутати погодили проект рішення, відповідно до якого має бути створено тимчасову контрольну комісію для перевірки обставин, які призвели до пошкодження та знищення історичних будинків  на вулиці Волоській, 5/14 та вулиці Межигірській, 33/19 у Подільському районі Києва.
Будинок на вулиці Межигірській, 33/19 занесений до Державного реєстру нерухомих пам'яток України як пам’ятка архітектури місцевого значення. Він розташований у центральному історичному ареалі столиці, на території пам’ятки ландшафту й історії місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір і долини р. Дніпро».
А житловий будинок по вул. Волоській, 5/14 є пам’яткою архітектури та містобудування місцевого значення.
“В червні минулого року Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва провів перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності на Межигірській. Було складено протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності, а забудовник отримав припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт. А вже в грудні  в історичних будинках на вулицях  Волоській, 5/14 та вулиці Межигірській, 33/19 виникла пожежа. Таким чином власники або користувачі системно доводять до аварійного стану та знищують історичні будівлі. А на цьому місці планують зведення багатоповерхівок”, - зазначив співавтор відповідного проекту рішення, депутат Київради Ігор Мірошниченко.
Передбачається, що тимчасова контрольна комісія має комплексно обстежити пам'ятки архітектури місцевого значення на вулиці Волоській, 5/14  і  Межигірській, 33/19 та перевірити наявність охоронних договорів, їх  дотримання, а також дозволів на проведення робіт. Також ТКК промоніторить дотримання вимог протипожежної, санітарної, екологічної безпеки, виконання режиму використання пам'яток та пов'язаних з ними будівель, територій, культурних цінностей. 
До ТКК входитимуть 6 депутатів-представників усіх фракцій Київради. Діятиме комісія протягом 6 місяців. 
Проект рішення також мають розглянути на пленарному засіданні Київради.
Повідомляє: Київська міська рада

Комментариев 1

Офлайн
Гость RichardSpisy
Гость RichardSpisy 15 марта 2020 11:42
https://шаровоз.рф/shary-s-geliem-s-dostavkoj/shary-s-risunkom/ --- лучше и быть не может --- заказать баннер в москве --- Вот это конечно хорошо --- работа в яндекс такси какой таксопарк выбрать --- Нужно просто очень мне это --- ремонт холодильников electrolux --- Заказали и вот вам --- ремонт холодильников лихбер --- Сам не сделаешь, то мастера надо --- гелевые шарики на день рождения купить дешего

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив