В Україні заборонили небезпечну для дітей вакцину

В Україні заборонили небезпечну для дітей вакцину

В Україні тимчасово заборонили болгарську вакцину проти туберкульозу. Про це повідомили в прес-центрі Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
ФАКТ. 
Причиною заборони вакцини БЦЖ болгарської компанії BB-NCIPD Ltd стала загибель людини – її імунізували вакциною BGG VACCINE FREEZE-DRIED серії 297. 
У відомство з контролю за ліками надійшло відповідне повідомлення від Білопольської районної лікарні Сумської області. За даними деяких ЗМІ, загинула 3-денна дитина. У день ін’єкції дитина відчувала себе добре, тому лікарі вирішили зробити їй планове щеплення. Однак уже через кілька годин у малюка почалися проблеми з диханням, після чого настала раптова смерть.
ВАКЦИНА. 
У Держслужбі з ліків заявили, що ті хто зберігає, продає або застосовує препарат БЦЖ, повинні перевірити наявність серії ліків. Якщо вона збігається з вищевказаною, його необхідно помістити в карантин. Додамо, що щеплення БЦЖ роблять для профілактики туберкульозу на третій день життя дитини, а також проводять ревакцинацію в 7 років.
джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив