Киев: журналісти з’ясували справжні причини побиття клієнтів піцерії

Киев: журналісти з’ясували справжні причини побиття клієнтів піцерії

Днями топ-темою в соцмережах стало обговорення бійки між відвідувачами і персоналом однієї з піцерій на Хрещатику.
Як розповідають потерпілі, вони розплатилися за рахунком, тому не розуміють, чому на них напали. У свою чергу, в ресторані запевняють, що бійка почалася після закриття ресторану, а її учасники були знайомими, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Вести.
Тим часом експерти кажуть: цей інцидент може істотно вплинути на популярність всієї мережі, а кияни вже почали бойкотувати заклад.
Як виявилося, відвідувачі піцерії, молодий хлопець зі своєю дружиною і подругою прийшли відсвяткувати здачу сесії в піцерію на Хрещатику. Після закриття закладу молоді люди продовжили банкет вже разом із співробітниками піцерії, які, за однією з версій, є їх знайомими. Після застілля відвідувачі посварилися з адміністрацією і керуюча за допомогою офіціантів виставила їх на вулицю, де і продовжилася бійка. Як запевняє потерпілий відвідувач Владислав Кривобок, конфлікт почала адміністрація.
Хлопець зазначив, що за рахунком вони розплатилися. “Ми вже одяглися і були майже на виході, коли керуюча почала ображати нас. Після чого накинулися інші. Побили нас з дружиною, у мене болять ребра, дружина скаржиться на біль в нирках”, – говорить Владислав Кривобок. На наступний ранок заклад працював в звичайному режимі. У самій піцерії конфлікт називають побутовою сваркою.
“Співробітники ресторану і відвідувачі були знайомими і після закриття закладу залишилися розпивати разом спиртні напої. В один момент, як це зазвичай трапляється, хтось сказав криве слово – і понеслося…” – розповів в неділю, 17 грудня, старший зміни піцерії Євген, присутній під час конфлікту. До слова, журналісти виявили в соцмережах спільне фото Євгена і потерпілого Владислава, що говорить про те, що вони були знайомі ще до конфлікту в піцерії.
Свідками бійки також стали таксисти, які чергували неподалік, які зняли на відео бійку і викликали поліцію. Після дзвінка правоохоронцям співробітники закладу закрили ресторан і пішли через запасний вихід. Як розповіли в поліції, встановити особи всіх учасників бійки поки не вдалося, тому до цих пір вирішують, як її кваліфікувати.
Нагадаємо, 16 грудня в центрі Києва на Хрещатику співробітники мережевого закладу SoloPizza без видимих причин сильно побили трьох людей. Свідками бійки стали таксисти, які чергували неподалік.

Вони зняли на відео процес побиття і викликали поліцію.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив