У Києві пройде маштабна акція під Держрибагенством

У Києві  пройде маштабна акція під Держрибагенством

9 серпня 2017 року за ініціативою ГО «Громадський рух «Народний контроль» біля Державного агентства рибного господарства України та міністерства аграрної політики та продовольства, буде проведений масштабний захід – мирне зібрання та мітинг, метою, якого буде висвітлення з боку громадськості до керівництва держави проблем, що стосуються Держрибагенства, корупції та браконьєрства в цій галузі. В заході підтримали взяти участь біля 10 областей України, та запрошуються всі зацікавлені особи  та ЗМІ.
Зокрема, ігноруванням керівником Державного агентства рибного господарства України Ковалів Яремою Богдановичем Концепції реформування рибного господарства України, яка підтримана громадськістю та Комітетом з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради, а саме: ігнорування Рішення Херсонської обласної ради №548 від 09.06.2017 р.
«Про звернення депутатів Херсонської обласної ради до Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо звільнення із займаних посад керівників Херсонрибоохорони, які є корупціонерами, хабарниками й втратили довіру громадськості», призначення нового керівника, а також подібних фактів зловживань в інших регіонах Держави, де реформа рибної галузі також провалена й громадськість покращень не бачить.
Протягом довгого часу, в системі рибнагляду накопичувалися, а тепер різко загострилися протиріччя на економічному ґрунті, виною всьому на думку активістів — корупція яка лежить в голові і розповзається в регіони.
Посадовців Чорноморського басейнового управління Державного агентства рибного господарства, які регулярно отримували гроші від браконьєрів за вилов риби та рапанів у Чорному морі, викрили на Одещині співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою.
Потрібно кардинально міняти систему і пропонувати нові моделі. Напередодні глава Державного агентства рибного господарства України Ковалів Ярема під тиском громадськості заявив про відставку, але поки це питання не врегульоване, так само як і на місцевому рівні, де правлять місцеві князьки. Люди втомилися терпіти свавілля і знущання та вимагають негайного втручання держави і правоохоронних органів для наведення порядку і покарання винних.
Також цю акцію підтримали бійці і ветерани АТО які виступили на підтримку свого товариша який постраждав від рук Володимира Фалея: 
Ми, ветерени АТО Херсонщини та України підтримуємо акцію проти ігнорування Яремою Ковалівим та його злочинним оточенням реформи рибної галузі України й з повною відповідальністю заявляємо, що і його перший заступник,- Володимир Фалей, який побив ветерана АТО з Херсону Роберта Погорелова також повинен відповідати перед суспільством й законом за свої дії!!! Хто йому, держслужбовцю, дав право бити ветерана АТО й ігнорувати усі принципи МАЙДАНУ?
Чому герой війни при зустрічі на конкурсній комісії з Володимиром Фалеем, неочікувано отримав від останнього тяжкі тілесні ушкодження, після чого був вимушений лікуватися на стаціонарі в нейрохірургії із струсом головного мозоку та забієм мягких тканин голови та тіла? Володимир Фалей, котрий має кримінальне минуле з незрозумілих причин сьогодні є держслужбовцем?
Чому правоохоронна система України й досі не прийняла рішення по ньому, як він взагалі потрапив на державну службу й на керівну посаду? Чому така людина виконує обов’язки керівника Держрибоохорони України? Це що задовільняє сьгоднвшнє керівництво держави України, яке щодня каже, що в державі йдуть реформи? Де ж ті реформи? Ми, ветерени АТО, хочемо отримати відповіді на ці питання від керівництва держави та самого злочинця — чиновника Володимира Фалея 09.08.2017 року на мітингу!
Маємо надію, шо Фалей, Ковалів й Кравченко вийдуть на бесіду до громади й дадуть вичерпні відповіді на усі питання, яких досить багато !!!
Захід носить мирний характер та зареєстрований в КМДА і проводиться відповідно до ст. 39 Конституції України та ст. 11 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, ст. 21 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, учасником яких є Україна.
Початок заходу об 6:00 - безстроково.
Місце — територія перед агентством: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45 – А та площадка перед міністерством АПК — м. Київ, вул. Хрещатик, 24.
Для зв’язку з організаторами з питання участі громадян е-адреса [email protected], з питання акредитації для ЗМІ — [email protected]
Повідомляє: ukrpress.info

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив