В абітурієнтів Київщини з`явився ще один варіант, де отримати якісну вищу освіту


«Київський університет ринкових відносин» ΙV рівня акредитації, базовий вищий навчальний заклад Українського союзу промисловців і підприємців, оголошує набір абітурієнтів!

Придется подождать: ремонт на станции метро "Святошин" продлили

Придется подождать: ремонт на станции метро

Ремонтные работы на станции метро "Святошин" продлили на два месяца. Как сообщает KievVlast, соответствующее решение было опубликовано Департаментом транспортной инфраструктуры КГГА.

Зі святом, Україно!

Зі святом, Україно!

Щиро вітаємо вас з 14 жовтня - святом сили, мужності, доблесті і честі. У день захисників України від усієї душі бажаємо сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині. Нехай і в мирний час у вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!

В Украине могут отменить зимнее время

В Украине могут отменить зимнее время

В случае положительного решения в ЕС Минэкономразвития обратится в Кабмин о возможности внесения соответствующих изменений в порядке исчисления времени на территории Украины. Об этом сообщает УНН.

Київ: вітання з Днем Незалежності

Київ:  вітання з Днем Незалежності

Вперше День Незалежності України відзначили 16 липня 1991 року – в річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України Верховною Радою УРСР. У постанові «Про День проголошення незалежності України» було зазначено