У Києві зламали офіс заступниці міністра юстиції Ольги Оніщук: поліція підключилася до розслідування

У Києві зламали офіс заступниці міністра юстиції Ольги Оніщук: поліція підключилася до розслідування

У столиці зловмисники зламали офіс заступниці міністра юстиції Ольги Оніщук. Про це вона повідомила у Facebook, вказавши, що "вторгнення" було виявлено в понеділок увечері, 18 травня.

За словами Оніщук, дії зломщиків вона пов'язує з роботою відомства і з наростанням "невдоволення різних "груп впливу" рішеннями Міністерства юстиції, які ухвалюються не на їхню користь". "Черговий "привіт" від рейдерів і осіб, які допомагали їм у здійсненні злочинних намірів, отримала сьогодні. У мій робочий кабінет навідалися непрохані "гості" (хоча і не голуби, але напаскудити встигли), які навіть не приховували слідів своєї присутності", - пише Оніщук у своєму повідомленні.

Заступниця міністра також повідомила, що замки були зрізані, залишивши при цьому серцевину механізму. Крім того, як пише Оніщук, вона не виключає, що в кабінеті зловмисники "залишили і інші візитки і "сюрпризи "на пам'ять", як залякування.

Про злом було заявлено в Нацполіцію Києва, яка з'ясовує обставини, пов'язані зі зломом. Крім того, правоохоронці перевірили приміщення на наявність вибухонебезпечних предметів і отруйних речовин.

Раніше в Мін'юсті розробили пропозиції розвантаження тюрем на час карантину. Відповідні законопроєкти про амністію і точкове звільнення направлять на розгляд до Верховної Ради. Про це в інтерв'ю hromadske заявив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, законопроєктом про амністію передбачено звільнення осіб, які не вчиняли насильства, мають серед родичів літніх людей, або служили в АТО, і які відбули близько половини терміну покарання.

Також, як повідомляло ASPI news, голова Міністерства Денис Малюська під час конференції про роль Міністерства юстиції України у формуванні правової політики повідомив, що судова реформа в Україні знаходиться "постійно" в процесі руху. Міністерство юстиції також бере участь у змінах судової системи. Вплив самого міністерства в судовому реформуванні сьогодні є точковим.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив