Кличко: На в’їздах у Київ встановили 5 комплексів вагового контролю для вантажівок

Кличко: На в’їздах у Київ встановили 5 комплексів вагового контролю для вантажівок

З 18 травня в’їзд у столицю великогабаритного та великовантажного транспорту– обмежений. Також на в’їздах у столицю встановили і запустили 5 автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю.

Про це Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Так, із сьогоднішнього дня ми обмежили в’їзд у столицю великогабаритного та великовантажного транспорту. Обмеження діятимуть вранці – з 7:00 до 10:00 години. Та ввечері – з 17:00 до 20:00.

Щодо контролю ваги таких авто, то кілька днів тому ми, спільно з Міністерством інфраструктури та Державною службою України з безпеки на транспорті, запустили 5 автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю. Вони цілодобово працюють на всіх в’їздах у столицю».

Уже перші дні роботи показали, що в середньому 20% великовантажного транспорту прямує через Київ зі значним перевантаженням.

«Постійний контроль та штрафи змусять таких перевізників не їхати через місто. Для нас це важливо, бо перевантажені фури розбивають наші дороги. У тому числі, й нові. А влітку проблема вдвічі актуальніша, оскільки під час спеки дороги ще більше страждають від великовантажного транспорту», – підкреслив Кличко.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив