В АМКУ заявили про стабілізацію цін на продукти харчування в столиці

В АМКУ заявили про стабілізацію цін на продукти харчування в столиці

У Києві, на думку Антимонопольного комітету України, спостерігається припинення росту цін на продукти. Крім того, на низку товарів ціни почали знижуватися.

Про це заявив на своїй сторінці у Facebook голова Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (КОТВ АМКУ) Олексій Хмельницький. Чиновник зауважив, що зростання вартості може поки спостерігатися на імпортні фрукти і овочі.

Хмельницький повідомив, що фахівці АМКУ щодня моніторять торгові мережі Києва. У відомстві вітають тенденцію до зниження цін на товари першої необхідності.

"Отже, ціни на продукти першої необхідності вирівнялися, а деякі з них навіть знизилися, і АМКУ вітає таку реакцію на відкриття справи. Однак Київське територіальне відділення продовжить своє розслідування для з'ясування, хто ж винен в антиконкурентних (схожих) діях на ринку продовольчих товарів, які привели до необґрунтованого та синхронного підвищення цін у першій половині березня: постачальники (оптовики), чи торгові мережі, всі разом?", - пише голова Київського обласного територіального відділення АМКУ.

Нагадаємо, українська державна корпорація планує запуск виробництва борошна на власних чотирьох підприємствах. Збільшення обсягу продукту направлено на забезпечення попиту українців під час обмежувальних заходів, пов'язаних з карантином. Також повідомлялося, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп закликав компанію General Motors відкрити раніше закритий завод у штаті Огайо і почати виробляти апарати для штучної вентиляції легенів. Трамп зазначив, що компанія обіцяла надати в найкоротші терміни 40 тисяч апаратів ШВЛ.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив