Довгі очікування й кілька черг: як за новими перепустками кияни дістаються до роботи

Довгі очікування й кілька черг: як за новими перепустками кияни дістаються до роботи

Нові карантинні обмеження через стрімке поширення нового коронавірусу COVID-19 почили діяти у громадському транспорті столиці. Вхід до них можливий лише за умови спеціальної перепустки для людей, діяльність яких вкрай важлива для Києва. Люди, тим часом, тільки звикають до нових жорстких обмежень у громадському транспорті. У годину пік водії трамваїв вимушені проїжджати зупинки або брати до салону лише медиків.

Журналісти перевірили, що доводиться переживати киянам щоранку, про це у сюжеті ТСН.19:30.

На годиннику 7:00 - саме ранкова година пік ранку. На кінцевій зупинці швидкісного трамвая №1 пасажирів вкрай мало. Люди ще, за звичкою туляться ближче до дверей, але охорона просить розійтися. Але вже із кожною зупинкою вільного місця у транспорті стає все менше.

"Ми забираємо чимало медиків, бо дуже багато лікарень: "Охматдит", військовий госпіталь. Усі їдуть туди", - каже один із охоронців транспорту.

На зупинках чекають десятки людей, всі в масках та із перепустками. Щодня, кажуть охоронці трамваїв, люди стають дисциплінованішими.

"Організовуються в декілька черг. Трапляється стоїть колона медиків. Які першочергово потрапляють в середину. І черга вже інших працівників підприємств, які забезпечують існування міста", - розповідає ще один охоронець.

Самі ж люди часто настільки поспішають, що готові нехтувати власним здоров'ям і безпечною відстанню у транспорті. Через велику кількість пасажирів деякі трамваї ідуть не зупиняючись.

Серед пасажирів трамваю є й чимало пенсіонерів. 67-річна Галина, яка входить до вразливої групи, на карантин йти не збирається. Вона розповіла, що працює у лікарні і не може зараз залишити колег без допомоги.

Валентина їде додому з роботи після нічної, спецперепустку їй замінює довідка. Переконує, що покинути роботу через вірусну загрозу також не може, бо потребує для лікування додаткового заробітку.

Наталя Нагорна

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив