У Києві з'явилася кур'єрська послуга вивезення сміття за космічної ціною

У Києві з'явилася кур'єрська послуга вивезення сміття за космічної ціною

"Україна без сміття" запустила кур'єрську службу вивозу вторсировини. Невже київська муніципальна служба скорочує режим роботи на час карантину, введеного через поширення коронавірусу?

Кореспонденти ASPI з'ясували, що в зв'язку із закриттям станцій для сортування вторинного сміття в Києві компанія "УБС кур'єр" запустила приватний вивіз сміття через карантинний режим: "Все ж простіше, ніж з міською муніципальною службою. Потрібно заповнити бланк заявки на вивезення. Врахуйте, що формування маршрутного листа займе приблизно від 3 до 5 днів. За цей час ми намагаємося набрати заявки і прорахувати оптимальний маршрут. Вартість такої послуги за 120 літровий мішок - 200 гривень, сортування на станції і доставка вже включені в цю ціну. Співробітники за необхідності будуть доставляти і еко-товари зі спеціальних магазинів. Таким способом ми хочемо скоротити кількість людей у магазинах і на вулицях".

Судячи з коментарів в соціальних мережах, киян збентежило одне питання: "Невже перестали сміттєві баки працювати на час карантину? І 200 гривень за пакет - це нормальний цінник"?

Ми зв'язалися з київською муніципальною службою і з'ясували, що на час карантину підприємство продовжує працювати в штатному режимі: "Ми приймаємо заявки, працюємо, як і раніше, 2-3 рази в тиждень, але все залежить від кількості заявок. Ви зрозумійте, ми працюємо за одними маршрутами, але ж є й інші компанії, які цим займаються. Що стосується тарифу - не можу сказати, навіть приблизно, це все індивідуально".

Ми перевірили тарифи з оплати за комунальні послуги на сайті КМДА. Середній цінник для багатоповерхівок, де вивозиться сміття, приблизно 30 гривень на людину.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив