Підлеглий Рябошапки київський прокурор Ясь приховує квартиру за 5 мільйонів гривень

Підлеглий Рябошапки київський прокурор Ясь приховує квартиру за 5 мільйонів гривень

Галерея

Прокурор Голосіївського району Артем Ясь живе у незадекларованій квартирі вартістю у 5 мільйонів гривень. Про це стало відомо активістам ГО «Стоп корупції». Мешкає правоохоронець у столиці в будинку по вулиці Феодосійській, 2л у тому ж Голосіївському районі.

У цьому будинку проживає одіозний прокурор. Фото: "СтопКор"

«Квартира, де Ясь проживає разом із дружиною, придбана у 2016 році та записана на його тещу. Саме з цього будинку прокурора забирають на службовій машині на роботу і там само на внутрішній парковці стоїть його власне авто. Площа помешкання понад 100 квадратних метрів. Орієнтовна вартість такої оселі – близько 5 000 000 грн», – розповідає правозахисник ГО «Стоп корупції» Роман Литвин.

Власницею житла є теща Яся – Олена Ткаченко. Фото: "СтопКор"

Значимо, що Артем Ясь – син люстрованого заступника керівника Чернігівської обласної прокуратури. Ясь молодший працює у прокуратурі Голосієва з 2015 року. За цей час він засвітився у низці корупційних скандалів. Його підозрюють у сприянні чиновниками Бучі та Ірпеня, яких звинувачували у привласненні ласих земельних ділянок під Києвом.

Вартість подібних квартир тут стартує від 155 тисяч доларів США. Фото: "СтопКор"

Окрім того, Ясь може бути причетним до кришування точки незаконного видобутку піску у Києві. Браконьєри безперешкодно займаються нелегальним бізнесом протягом кількох років. При цьому прокурору району відомо про незаконний об'єкт. Однак жодних дій для ліквідації бізнесу, попри обіцянки громадським активістам, Ясь так і не вжив.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/483342832358939/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив