У Києві влаштують «Вечерю в білому» – закритий пікнік із дрескодом

У Києві влаштують «Вечерю в білому» – закритий пікнік із дрескодом

Галерея

Le Dîner en Blanc у 2015 році в Калгарі. Фото: Kelly Hofer

У червні в Києві вперше відбудеться пікнік Le Dîner en Blanc, який щорічно проходить у 80 країнах світу.

«Вечерю в білому» заснували 1988 року в Парижі. Такий собі Франсуа Паскьє зібрав друзів на пікнік у центрі міста, попросивши їх вдягнутися в біле, щоб легко розпізнати один одного. Зараз поп-ап-пікнік проводять у Монреалі, Нью-Йорку, Лондоні, Сіднеї, Буенос-Айресі, Мехіко тощо. На 30-річчя Le Dîner en Blanc у Парижі зібралися рекордні 17 тисяч гостей.

Le Dîner en Blanc у 2013 році на Гаїті. Фото: Darwin

Це закрита вечеря, на яку можна потрапити, подавши заявку через офіційний сайт і таким чином потрапити у список очікування. Вартість участі оголосять після початку реєстрації. Або ж можна отримати особисте запрошення від організатора.

Le Dîner en Blanc у Вільнюсі в 2019 році. Фото: Julius Kalinskas

Головна вимога – суворий дрес-код, всі гості повинні бути одягнені в білий одяг. За бажання можна принести власний складаний стіл, білі стільці, білу скатертину, посуд. Їжу й вино можна приносити з собою або попередньо замовити онлайн – на самому заході розрахунок відсутній.

Пікнік у Сан-Дієго у 2013 році. Фото надані організаторами Le Dîner en Blanc Kyiv

Локацію тримають в секреті. Її повідомлять лише за годину до заходу. Волонтери проведуть учасників із пункту збору до місця проведення пікніка.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив