У Києві презентують спеціалізоване реабілітаційне обладнання, закуплене на благодійні кошти для дитячої поліклініки

У Києві презентують спеціалізоване реабілітаційне обладнання, закуплене на благодійні кошти для дитячої поліклініки

У Києві 26 лютого відбудеться презентація спеціалізованого реабілітаційного обладнання, закупленого ГО "Жіноче Крило" на кошти, зібрані під час благодійний аукціону до Дня Святого Миколая. Про це повідомила керівник організації Наталія Маслова.

За її словами, початок заходу заплановано о 16:00 в дитячій поліклініці № 9 (філія № 2), що на проспекті Правди, 64-А в Подільському районі  столиці.

Зокрема, презентуватимуть бальнеологічну ванну Aquilon basic з підводним масажем високого тиску та реабілітаційні бруси і сходи. Це спеціалізоване обладнання було закуплене ГО "Жіноче Крило" на кошти, зібрані під час благодійний аукціону до Дня Святого Миколая.

Зауважимо, акція проходила четвертий рік поспіль з метою допомоги дітям, які найбільше цього потребують.

Традиційно, лотами на аукціоні були особисті речі відомих українців – Віталія Кличка, Ольги Цибульської, Потапа, Ірини Білик, Монатіка, - які для них є своєрідними оберегами або знаковими в житті.

"Реабілітаційне обладнання підходить для занять зі всіма віковими групами пацієнтів ( діти від 5 років ), інвалідами з ураженням функцій нижніх кінцівок, дітьми з ДЦП. Сприяють формуванню та відновленню навичок пересування. Використовуються, зазвичай, під наглядом і за рекомендаціями лікаря", - додала Наталія Маслова.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив