Цього року Київ закупить 273 сучасних автобуси — Кличко

Цього року Київ закупить 273 сучасних автобуси — Кличко

Оновлення парку громадського транспорту — одна з основних завдань для Києва на найближчий час.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Україна-24». За його словами, цьогоріч адміністрація планує закупити велику партію нових сучасних автобусів для Києва.

«Цього року ми плануємо закупити 273 нових автобуси. Ми постійно оновлюємо парк громадського транспорту столиці. За кілька останніх років ми купили майже 300 одиниць громадського транспорту. Це сучасні та комфортні автобуси, трамваї та тролейбуси», — Кличко.

За оцінками ексміністра інфраструктури Олександра Кави, вартість одного нового сучасного автобуса складає близько 6-7 млн грн. Таким чином, за 273 одиниці місту доведеться заплатити близько 1,6 млрд грн.

На думку мера Києва, такі заходи повинні призвести до витіснення громадським транспортом маршруток та приватних автомобілів з центру міста. Для цього влада столиці зараз розробляє нову схему руху громадського транспорту, яка буде враховувати можливість зручних пересадок з одного виду транспорту на інший.

Олександр Кава підтримує ідею збільшення муніципального транспорту Києва. Однак важливо, щоб влада столиці після придбання 273 нових автобусів аналогічну кількість застарілого транспорту прибрала з маршрутів. Тоді якість транспортного обслуговування у місті не постраждає.

«У Києві ми маємо багаторічну практику, коли купується нова техніка, але її кількість на маршрутах не збільшується», — говорить експерт.

Тому, попри регулярні поставки нової техніки, кількість муніципального транспорту в столиці за нинішнього мера скоротилася на 10%.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив