У забудовника відібрали земельну ділянку у Дніпровському районі Києва

У забудовника відібрали земельну ділянку у Дніпровському районі Києва

Північний апеляційний господарський суд задовольнив позов прокуратури в інтересах місцевої громади та визнав недійсним договір оренди земельної ділянки на вул. Петра Вершигори у Дніпровському районі столиці вартістю майже 22 млн гривень.

Про це повідомила пресслужба прокуратури міста Києва

«Рішенням Київради від 06.12.2018 без проведення земельних торгів передано підприємству в оренду на 15 років земельну ділянку площею майже півгектара для розміщення на ній нежитлових будівель. Проте, як встановлено прокуратурою, вказана земельна ділянка у 55 разів перевищує площу споруд, які на ній розташовані, що суперечить чинному земельному законодавству», - йдеться в повідомленні.

Внаслідок вказаних правопорушень бюджет міста недоотримав значну суму коштів, які територіальна громада Києва могла б отримати від продажу права оренди земельної ділянки на аукціоні.

За результатами розгляду апеляційної скарги суд погодився з правовою позицією прокурора та скасував незаконне рішення Київради, а договір оренди землі визнав недійсним.

Комментариев 1

Офлайн
Гость BradleyGak
Гость BradleyGak 12 февраля 2020 04:05
альянс афродита 2 мытищи рф --- Отличные жилищные комплекты --- bironi купить --- магазин электрики --- https://kreditinua.com/kredit-cherez-kreditnogo-brokera --- Нет денег? Можно взять кредит --- Личный кабинет gosuslugi для физических лиц --- Где купить дверь --- входные двери железнодорожный московская область

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив