Вартість парковки у центрі Києва істотно подорожчає

Вартість парковки у центрі Києва істотно подорожчає

У середмісті Києва планують збільшити тарифи на парковку.

Як повідомив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури столичної міськдержадміністрації Дмитро Рахматуллін, найближчим часом тариф може бути підвищено, як мінімум, до 50 гривень за годину.

З кожним роком кількість автомобілів у Києві зростає. Так, у 2019 році кількість авто зросла на 15% у порівнянні з 2018 роком. Внаслідок цього столичні дороги та вулиці перевантажені. До того ж водії паркуються як їм заманеться, нехтуючи Правилами дорожнього руху. При цьому пояснення у них одне: ніде паркуватися. Насправді це лише виправдання, тому що часто авто знаходяться неподалік від напівпорожніх паркінгів, – написав він.

Сьогодні, аби розв'язати проблему з хаотичним паркуванням, не потрібно збільшувати кількість паркомісць. Чому? – запитаєте ви. Усе дуже просто: скільки ми не будуватимемо паркінгів, ситуація тільки погіршуватиметься, адже авто в рази побільшає. А місто не розраховане на таку автомобілізацію. До того ж не забуваймо, що місто – насамперед для городян, а не одних машин. Тож потрібно піти іншим шляхом, зазначив директор Департаменту.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив