Убивство АТОвця на Київщині: названі імена жертви та можливого вбивці

Убивство АТОвця на Київщині: названі імена жертви та можливого вбивці

Вночі у селищі міського типу Іванків Київської області поліцейські помітили старий УАЗ, водій якого підозріло маневрував дорогою. Машину зупинили та виявили в салоні тіло загиблого чоловіка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"При спілкуванні виявилось: він був в нетверезому стані і побачили, що там в салоні перебуває ще один пасажир, який чомусь взагалі не рухався", - розповів речник обласної поліції Микола Жукович. Шофер почав нервуватися, коли правоохоронці попросили відчинити двері в салоні, але сперечатися не став і сам розповів, що всередині тіло друга. Водій зізнався, що вбив свого товариша з мисливської зброї, тіло залишив на задньому сидінні та начебто віз до поліції: "На питання, що трапилось, розповів: конфлікт. В результаті чого з мисливської рушниці вистрілив, до речі, на неї документів немає і вона не зереєстрована. Вилучена, бо, можливо, з якимись ще кримінальними подіями пов’язана".

Загиблого звати Іван Іваненко, йому було 47 років. У чоловіка залишилися троє дітей і старенька мати, з якою він жив у селі Леонівка. Жінка навіть не здогадується, що могло трапитися між товаришами: "Вони купалися! Я його просила, наче відчувала, не йди, синку". Мама каже, що 2014-го син добровольцем пішов на Донбас, був в Іловайську. Від неї приховували, що він син тоді потрапив до рук терористів і побував у полоні. Після повернення з війни працював водієм. "Усім допомагав, гарна людина була. Після АТО трошки на нервах, але все рівно добра людина", - каже сусідка Людмила.

Так само характеризують і підозрюваного – Валерія Кононенка, мешканця сусіднього села Феневичі. Голова сільської ради демонструє його посвідчення учасника бойових дій. "Я навіть не вірю, думаю, помилка. Він завжди був на роботі, коли почалася війна пішов у перших лавах до ЗСУ, після того прийшов додому і пішов знову. Про нього нічого поганого не можу сказати", - стверджує Галина Козаченко.

Люди кажуть, що Іван та Валерій разом збудували маленьку церкву в селі. Тепер сюди ходитиме мама загиблого і молитиметься за нього. А от поліцейським іще належить з`ясувати, чи справді Кононенко вбив свого товариша, чи в конфлікт вплутаний хтось третій.

Кореспондентка ТСН Наталя Островська

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив