У Києві біля станції метро "Олімпійська" може з'явитися зелена зона відпочинку з озером

У Києві біля станції метро

На сайті міськради Києва з'явилася петиція про створення нового парку в центрі міста, площа якого складе близько 5 га.

Автором петиції виступила Галина Ястребова, яка в свою чергу вважає, що зелена зона відпочинку в центрі Києва може стати в нагоді всім киянам, зазначивши, що "саме цим беруть за душу європейські та американські міста".

Такий парк пропонується розбити на місці колишнього трамвайного депо, розташованого на ділянці вулиці Антоновича 52-54.

"Ми пропонуємо створити парк у центрі міста - не сквер, не алейку, а справжнісінький парк площею 5 га, з озером, доріжками і галявинами. Ідеальне місце - земельна ділянка в самому центрі Києва, за адресою вул. Антоновича 52-54, на місці колишнього трамвайного депо. Ця ділянка вже пустує багато років, спроба її забудови закінчилася невдало - на місці виритого котловану утворилося озеро, де вже поселилися качки й інша живність", -йдеться в тексті петиції.

Автор зазначає, що в будівництві парку є певна доцільність для життя киян у мегаполісі.

"По-перше, він розташований поруч зі ст. м. Олімпійська, тому добиратися зручно з будь-якого куточка Києва. По-друге, ця центральна частина міста має одну з найбільш щільних забудов, і рекреаційне місце там потрібно, як повітря. По-третє, природа вже сама подбала про те, щоб створити там озеро - нам треба тільки все належно впорядкувати", - йдеться в тексті петиції.

Варто зазначити, що станом на 12.30 понеділка, 20 січня, петиція встигла набрати 2447 підписів.

Нагадаємо, в середині грудня 2019 року, глава столиці Віталій Кличко під час виступу на Міжнародному форумі "Майбутнє Києва" заявив, що хаотична забудова в столиці повинна припинитися.

На форумі зокрема представляють проєкт нового Генплану міста.

Мер також наголосив на встановленні жорсткого контролю за комплексністю забудови в столиці.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив