Прокуратура завадила забудові 13 га рекреаційних земель у столичному передмісті

Прокуратура завадила забудові 13 га рекреаційних земель у столичному передмісті

Органи прокуратури в судовому порядку оскаржили можливість незаконної забудови 13 гектар земель рекреаційного призначення у Києво-Святошинському районі Київської області.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Київської області.

«Прокуратурою області виявлено порушення вимог законодавства під час вилучення з постійного користування ДП «Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ім. В.Т. Гуца» (далі – ЛРЦ) земель рекреаційного призначення площею 13 га», - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що за домовленістю директора ЛРЦ та Державної служби автомобільних доріг України, як органу управління вказаним державним підприємством, надано дозвіл на виділення спірної земельної ділянки Обслуговуючому кооперативу «Товариство забудовників «Капітанівка».

Вилучену земельну ділянку рекреаційного призначення на підставі розпорядження Києво-Святошинської районної державної адміністрації передано в оренду зазначеному Обслуговуючому кооперативу.

Разом з тим, в подальшому Дмитрівською сільською радою вказану територію передано у приватну власність громадян під виглядом земель житлової та громадської забудови.

З метою недопущення незаконної забудови земель рекреаційного призначення прокуратурою області пред’явлено позов про визнання недійсними вказаних розпорядження та рішень, а також виданих на їх підставі договору оренди та державних актів на право власності на землю.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив