Мерія Славутича заборгувала 30 мільйонів за тепло приватній котельні

Мерія Славутича заборгувала 30 мільйонів за тепло приватній котельні

Галерея

Перший крок до справжньої енергонезалежності: старт роботи однієї з найбільших котелень на біопаливі в Славутичі на Київщині став знаковою подією не лише для міста, а й для усієї України. Та й не дивно, адже для роботи їй не потрібен газ, працює вона на дерев'яних друзках. Проте чому наразі котельня пригальмувала свою діяльність? З’ясовувала Марія Гураль.

Засновник групи компаній «Укртепло» Іван Надєїн стверджує: причина полягає в неспроможності чи небажанні міської влади розраховуватись із власниками котельні за спожите тепло. На сьогодні борг становить вже 30 мільйонів гривень.

«В процесі нашої роботи в міста почав накопичуватися борг перед нами. Накопичувався далі борг за газ, і місто нам сказало: ми не можемо з вами розрахуватись, хочете – працюйте. Але як нам працювати? Вони хочуть, щоб ми встановили тариф 850 гривень», – розповідає пан Іван.

"У міста накопичились перед нами борги", - Іван Надєїн

А ось у самій мерії журналістам пояснили зовсім іншу причину зупинення роботи підприємства.

«Екоенергогенерація, яка готова працювати технічно, готова працювати в будь-який час, але їм економічно повинно бути вигідно. З 1 січня ціна на газ підросте, вони будуть в ринку більш зацікавлені, вони будуть працювати», – запевнив міський голова Славутича Юрій Фомічев.

Мер міста про борг перед теплопостачальником чомусь "забув"

Попри це мер не згадав жодного слова про заборгованість міста перед теплопостачальником.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив