Столична прокуратура витребувала на користь держави недобудований лікувально-оздоровчий комплекс на 400 місць вартістю ₴80 млн.

Столична прокуратура витребувала на користь держави недобудований лікувально-оздоровчий комплекс на 400 місць вартістю ₴80 млн.

Київська місцева прокуратура № 2, відстоюючи інтереси держави та столичної громади, у судовому порядку витребувала з чужого незаконного володіння об’єкт нерухомості вартістю понад 80 млн гривень.

У ході виконання представницької функції прокуратурою встановлено, що місцева громада у 1996 році надала приватному товариству земельну ділянку по вул. Світлій у Дарницькому районі столиці для будівництва лікувально-оздоровчого комплексу загального значення на 400 місць. Проте, приватним товариством зобовʼязання за угодою не виконано, лікувальний комплекс не добудовано, як наслідок вказану угоду розірвано в судовому порядку.

Однак, внаслідок низки рішень судів різних інстанцій об’єкт незавершеного будівництва лікувально-оздоровчого комплексу загальною площею 6388 кв. м, вартістю понад 80 млн. грн. опинився у приватній власності.

Враховуючи викладене, з метою захисту інтересів держави та громади, місцева прокуратура звернулась до Дарницького райсуду м. Києва з позовом про витребування в державну власність вказаного об’єкту нерухомості від теперішнього власника.

Рішенням Дарницького районного суду м. Києва від 12.11.2019 позов прокуратури в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по м. Києву задоволено у повному обсязі.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив