Кличко просить Баканова проконтролювати об'єктивність розслідувань стосовно столичних чиновників

Кличко просить Баканова проконтролювати об'єктивність розслідувань стосовно столичних чиновників

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до глави Служби безпеки України (СБУ) Івана Баканова з проханням узяти під контроль прозорість і об'єктивність розслідувань щодо порушень столичними чиновниками, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"Останнім часом ми чуємо гучні заяви про нібито виявлені факти корупції та порушень у Києві. Але робляться вони, на жаль, голослівно й без подальшого доведення правдивості оприлюдненої інформації", - сказав Кличко на засіданні Київради.

За словами Кличка, за останні кілька років міська влада передала правоохоронним органам результати майже 400 перевірок щодо виявлених порушень, але довели до суду одиниці розслідувань.

"Я звертаюся до глави СБУ України - взяти під контроль прозорість і об'єктивність розслідувань. Тому що я чув, що наразі деякі діячі намагаються хоч щось "нарити" на Кличка. Неможливо, тому що нічого немає. Тому взялися за підлеглих і дестабілізацію роботи міської влади. Ще раз зазначу: ми готові надавати всю необхідну інформацію. Ми співпрацюємо з правоохоронними органами в усіх розслідуваннях", - наголосив мер.

Він зазначив, що всі корупціонери мають бути притягнуті до відповідальності, але "не потрібно призначати винних без доведених фактів і суду виключно заради чиїхось інтересів і медійних сенсацій".

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив