Полиция открыла производство из-за нападения на члена комиссии по аттестации прокуроров

Полиция открыла производство из-за нападения на члена комиссии по аттестации прокуроров

Галерея

Про це повідомила прес-служба ГУ Нацполіції в місті Києві.

“Сьогодні близько 8:00 години по спецлінії 102 до Голосіївського управління поліції від 30-річного юриста надійшло повідомлення про те, що біля будинку на вулиці Максимовича до нього підбігли двоє невідомих і розпилили в обличчя сльозогінний газ. Також заявник додав, що після невдалої спроби заволодіти його смартфоном молодики втекли“, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що наразі потерпілому лікарі надають медичну допомогу. На місці події працює слідчо-оперативна група Голосіівського управління поліції. Поліцейські розпочали комплекс розшукових заходів, спрямованих на встановлення та затримання осіб, причетних до нападу.

Зібрані відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчим відділом Голосіївського управління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Нагадаємо, сьогодні вранці на члена кадрової комісії з атестації прокурорів Олександра Лємєнова було скоєно напад.

Варто зазначити, що Лємєнов указом Генерального прокурора Руслана Рябошапки від 17 жовтня був призначений членом другої кадрової комісії, яка займається переатестацію прокурорів і слідчих ГПУ в рамках реформи прокуратури.

Лємєнов – юрист і експерт в сфері антикорупційної політики. Працював молодшим юристом в великих агропромислових компаніях, центральним аналітиком проекту “ЧЕСНО”. Він – головний експерт Антикорупційної групи реанімаційного пакету реформ (РПР), засновник української громадської організації StateWatch. Наприкінці вересня 2019 року в Україні стартувала реформа прокуратури, яка передбачає, зокрема, проведення атестації прокурорів. Співробітники, які пройшли її, можуть бути працевлаштовані в новостворений орган – Офіс Генерального прокурора. Перший етап атестації пройшов 23 жовтня.

Чверть прокурорів не пройшли перший етап атестації в ГПУ. Так, успішно склали іспит (тобто набрали необхідні 70 і більше балів зі 100) 795 осіб із 988.

6 листопада в Генеральній прокуратурі України (ГПУ) перейшли до другого етапу атестації прокурорів. До нього допущено близько 800 прокурорів. Об этом сообщила пресс-служба ГУ Нацполиции в Киеве.

“Сегодня около 8:00 часов по спецлинии 102 в Голосеевское управление полиции от 30-летнего юриста поступило сообщение о том, что у дома на улице Максимовича к нему подбежали двое неизвестных и распилили в лицо слезоточивый газ. Также заявитель добавил, что после неудачной попытки завладеть его смартфоном парни убежали”, – говорится в сообщении.

Отмечается, что сейчас пострадавшему врачи оказывают медицинскую помощь. На месте происшествия работает следственно-оперативная группа Голосеевская управления полиции. Полицейские начали комплекс розыскных мероприятий, направленных на установление и задержание лиц, причастных к нападению.

Собранные сведения по данному факту внесены в Единый реестр досудебных расследований. Следственным отделом Голосеевского управления полиции открыто уголовное производство по ч. 4 ст. 296 (хулиганство) Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от трех до семи лет. Напомним, сегодня утром на члена кадровой комиссии по аттестации прокуроров Александра Леменова было совершено нападение.

Стоит отметить, что Леменов указом Генерального прокурора Руслана Рябошапки от 17 октября был назначен членом второй кадровой комиссии, которая занимается переаттестацией прокуроров и следователей ГПУ в рамках реформы прокуратуры.

Леменов – юрист и эксперт в сфере антикоррупционной политики. Работал младшим юристом в крупных агропромышленных компаниях, центральным аналитиком проекта “ЧЕСНО”. Он – главный эксперт Антикоррупционной группы Реанимационного пакета реформ (РПР), основатель украинской общественной организации StateWatch. В конце сентября 2019 года в Украине стартовала реформа прокуратуры, которая предусматривает, в частности, проведение аттестации прокуроров. Сотрудники, прошедшие ее, могут быть трудоустроены в новообразованный орган — Офис Генерального прокурора. Первый этап аттестации прошел 23 октября.

Четверть прокуроров не прошли первый этап аттестации в ГПУ. Так, успешно сдали экзамен (то есть набрали необходимые 70 и более баллов из 100) 795 человек из 988.

6 ноября в Генеральной прокуратуре Украины (ГПУ) перешли ко второму этапу аттестации прокуроров. К нему допущено порядка 800 прокуроров.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив