Бно-Айріян показав відновлену частину Бориспільської лікарні (відео)

Бно-Айріян показав відновлену частину Бориспільської лікарні (відео)

Всі ремонтні роботи у реєстратурі районної лікарні вже завершено.

У частині Бориспільської районної лікарні Київщини завершено ремонтні роботи. Вже завтра медичний заклад буде працювати по-новому. Про це повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, передає Київонлайн.

За словами Бно-Айріяна, пацієнти відтепер не будуть стояти у чергах біля реєстратури: вони отримуватимуть електронний квиток та без зайвої трати часу йтимуть до свого лікаря. У відео, яке виклав на своїй сторінці очільник Київської обласної державної адміністрації можна оцінити оновлений дизайн реєстратури.

“Я думаю, що це початок змін. Вже через вісім місяців ми плануємо реконструювати всю будівлю лікарні”, – додав Бно-Айріян. #сказав_зробивБориспільська районна лікарня. Саме такою я її бачу в наступному році.Зміни можливі. І вони почалисяРухаємося далі

Опубліковано Mykhailo Bno-Airiian Вівторок, 15 жовтня 2019 р. Водночас планується ще облаштування куточків для дітей та сучасний сервіс. Подібні реконструкції, за словами очільника, мають відбутися у всіх лікарнях області.

Підписуйтесь на нас у Facebook та Telegram. з 1 листопада облік продукції лісозаготівель, лісопиляння і деревообробки буде здійснюватися із застосуванням електронного обліку. Відповідні рішення вже ухвалив голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян.

вперше за чотири роки селище міського типу Коцюбинське, що на Київщині, вчасно готове до старту опалювального сезону. Про це повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив