Мітинг під КНУ імені Тараса Шевченка. Від ректора вкотре раз вимагають відставки скандального завкафедри Валерія Іванова

Мітинг під КНУ імені Тараса Шевченка. Від ректора вкотре раз вимагають відставки скандального завкафедри Валерія Іванова

Черговий, уже третій мітинг з початку навчального року, сьогодні проходить біля Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Кілька десятків протестувальників знову вимагають від керівництва університету відставки скандального професора Іванова Валерія Феліксовича, завкафедри реклами та зв'язків з громадськістю в Інституті журналістики цього навчального закладу.

Студентів, активістів і журналістів, які беруть участь в акції, обурює те, що керівництво КНУ імені Тараса Шевченка ігнорує їхні неодноразові звернення з приводу діяльності Валерія Іванова. Деякі з учасників акції символічно заклеїли скотчем свій рот.

«Ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський намагається замовчати факти плагіату декількох докторських дисертацій і інших робіт, науковим керівником яких був Валерій Іванов. Дії ректора, керівництва університету, які покривають плагіатора Валерія Іванова і його підопічних, ганьблять імідж навчального закладу та української освіти. Тому ми вимагаємо створити незалежну комісію, в тому числі із залученням керівництва Міністерства освіти і науки, і публічно за участю журналістів розглянути питання про відставку Валерія Іванова з посади і виключення його з викладацького складу КНУ імені Тараса Шевченка. Свої вимоги ми вже раніше передавали ректору минулого тижня і чекаємо від нього відповіді, а також реальних дій впродовж цього тижня. Наші акції не закінчаться, поки ми не доб'ємося виконання вимог», - сказав журналістам один з учасників акції Тарас Ніколаєнко.

Ми уважно стежимо за розвитком справи про офшори, в якому замішані президент АУП Валерій Іванов і його син Денис Іванов. Актуальну інформацію ми відслідковуємо на сторінці Facebook Іванови-Leaks.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив