Кличко призначив своїм радником колишнього телеведучого Максима Бахматова

Кличко призначив своїм радником колишнього телеведучого Максима Бахматова

Про це повідомляється на сайті КМДА.

«Він тепер є моїм радником, а практично – одним із заступників. З широкими повноваженнями і серйозними завданнями», – сказав Віталій Кличко.

Максим Бахматов займатиметься втіленням інформаційних технологій в управління містом, питаннями інвестиційної діяльності, регуляторної політики, містобудування і архітектури.

«Максим уміє працювати, вміє вести за собою однодумців, втілювати успішні проекти. У нього багато цікавих ідей і велике бажання долучитися до змін в Києві. А ще мені подобається його почуття гумору і вихованість», – додав пан Кличко.

Максим Бахматов уточнив, що його основні цілі на новій посаді – створення Офісу трансформації, залучення інвестицій у місто Київ.

Максим Бахматов – підприємець, голова правління корпоративного акселератора Radar Tech. Донедавна керуючий партнер інноваційного парку Unit.City (4 вересня 2019 року залишив компанію).

Був телеведучим, шоуменом, грав у КВН (1996-2005), також був автором і резидентом українського Comedy Club (2006-2007). Пан Бахматов був засновник німецької IT- компанії UkrGerman Enterprise (UGE) (2005-2014), продюсером, засновником і керівником компанії ЗАТ «Ledokol».

З 18 червня 2015 року по 21 березня 2017 року працював генеральним директором Національного експоцентру України Державного управління справами.

Нагадаємо, 26 липня Віталій Кличко заявив, що команда президента Володимира Зеленського намагалася підпорядкувати його своїм людям — Андрію Вавришу або Олександру Ткаченку. За його словами, глава Офісу президента Андрій Богдан сказав йому про необхідність «коригувати свої дії щодо процесів в місті з двома персоналіями — я можу вибирати, з тим або іншим».

Генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко 31 липня допустив, що буде балотуватися в мери Києва.

4 вересня Кабінет міністрів погодив звільнення голови КМДА Віталія Кличка. Це подання уряд направив на підпис президенту Володимиру Зеленському. Пан Кличко, своєю чергою, заявив, що вважає таке рішення неконституційним.

~insertother~

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив