Богдан не виключає, що балотуватиметься у мери Києва

Богдан не виключає, що балотуватиметься у мери Києва

Він каже, що звільнити Кличка з посади голови КМДА необхідно згідно з Конституцією

Керівник Офісу президента Андрій Богдан не виключає своєї участі у виборах у мери Києва в якості кандидата на цю посаду. Про це він заявив в інтерв'ю BBC.

«Я ніколи над цим серйозно не задумувався, але от останні події показали, що аудиторія бачить опонентом (Віталія) Кличка (Андрія) Богдана. Я вважаю, що для мене це спуститися на декілька сходинок вниз. З іншого боку, я свою функцію вже майже виконав – як перша ступінь ракети, яка виводить її на орбіту, – я вже її майже вивів. І мені треба зайнятись чимось серйозним», – сказав Богдан, уточнивши: «наприклад вибори мера».

На питання, чому досі не було звільнено з посади голови КМДА Віталія Кличка, Богдан зазначив, що це питання ще не вирішено, бо «нам подобається, як він поводиться».

При тому на питання, чи буде все ж  звільнено Кличка з посади голови КМДА, Богдан відповів: «Ми зобов'язані це зробити, згідно з Конституцією».

Він додав,  що «не чув» про відмову від посади голови КМДА новообраного депутата Олександра Ткаченка і додав, що кандидатів на цю посаду є багато.

Також зазначимо, що у парламенті 13 вересня 2019 року було зареєстровано законопроєкт, поданий низкою народних депутатів від провладної партії «Про внесення змін до закону України про місто-герой Київ» , яким, згідно з пояснювальною запискою, «передбачається встановити, що на території міста Києва утворюються райони в місті Києві, які є адміністративно-територіальними одиницями, що входять до системи адміністративно-територіального устрою України».

Також відповідно до пропонованих у законопроекті положень, виконавчу владу у місті Києві здійснює Київська міська державна адміністрація, а місцеве самоврядування столиці здійснюється територіальною громадою міста, як безпосередньо, так і через Київську міську раду, районні в Києві ради та їх виконавчі органи.

Раніше Mind писав, що Віталій Кличко заявив про намір розпустити Київську міську раду через низьку явка столичних депутатів на засідання Київради.

Пізніше повідомлялося, що «Слуга народу» пропонує анулювати посаду голови КМДА та посади голів обласних держадміністрацій.

Варто додати, що у проєкті закону про державний бюджет на 2020 рік (2000),  який було подано на розгляд ВР передбачено на проведення чергових виборів передбачено близько 2,155 млрд грн.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив