Лікарню обладнали сонячними панелями за мільйон гривень

Лікарню обладнали сонячними панелями за мільйон гривень

Галерея

Дах Білоцерківської лікарні №1 обладнали сонячними панелями. Розміщені на південному боці покрівлі. Фотоелектрична станція обійшлася місту в 998 911 грн. Завдяки їй економитимуть на електроенергії. Ідею подав лікар Юрій Кух.

Заклад споживає щомісяця електрики на 4570 тис. грн. Станція допоможе заощадити майже 15 тис. грн. За прогнозами, сонячні панелі окупляться за п'ять років. Їхній ресурс 25 років. Персоналу для обслуговування не потрібно. Оглядати їх може штатний електрик.

Хотілося, щоб лікарня заощадила кошти і пустила їх на розвиток медицини. Став вивчати тему сонячної енергії, розпитував фахівців. Подав проект на конкурс громадського бюджету. Білоцерківці за нього проголосували. Сонячних панелей на всю лікарню не вистачить, установа споживає 100 кіловат на добу. 2427 кіловат отримає від панелей, говорить заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Юрій Кух, 39 років.

Його ідею визнали найкращою на конкурсі громадського бюджету. Загалом цьогоріч виділили 7 млн грн на розвиток міста. Вартість кожного проекту не мала перевищувати 1 млн грн. Переможців обирали методом голосування. Надалі сонячні панелі підключать до інтернету й вестимуть облік. Електростанція працює з липня.

Комментариев 2

Офлайн
JulianMes
JulianMes 31 августа 2019 14:15
такой клёвый сайт. --- Браво, фантастика )))) почитать интересного, интересные предания или там мультфильм интересный
Офлайн
LucasDof
LucasDof 1 сентября 2019 02:31
Я извиняюсь, но, по-моему, Вы ошибаетесь. Давайте обсудим. --- нет слов!просто вау!.. теневой форум фанфик, форум теневого заработка и verif форум теневой рынок форум

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив