У столиці допрем'єрно показали документальну стрічку "Україна: еволюція гідності"

У столиці допрем'єрно показали документальну стрічку

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми порівняли життя простих людей і кожного разу, повертаючись додому, ми розуміли, що, дякувати Богу, це порівняння все-таки на нашу користь. А проїхати довелось немало - під час зйомок нам довелось подолати понад 30 тисяч кілометрів", - зазначила режисерка стрічки Єлизавета Татарінова.

Захід відвідали учасники фільму, які надавали інтерв'ю для стрічки. Серед них, зокрема, ексглава уряду Арсеній Яценюк, нинішній глава уряду Володимир Гройсман, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, міністр освіти та науки Лілія Гриневич.

"Виклики були такими, що ми ніколи не думали, що будемо стикатися з ними. Кожної хвилини щось змінювалося, треба було реагувати. Все те, що вдалося зробити, було непросто: я бачив і трагедії, і втрати людських життів, і виклики, які потрібно було долати", - виступив із вступним словом перед показом стрічки Володимир Гройсман.

Як зазначили розробники фільму, стрічку побудовано на прийомі порівняння: кожен із п’яти основних епізодів – це заочний “діалог” між жителем України та мешканцем однієї з територій, що залишилися в політичній, військовій, економічній та культурній орбіті колишньої імперії, відомої як “руський мир”.

Зйомки проекту тривали впродовж 2018-2019 років, автори стрічки також відзняли історії життя у Вірменії, Киргизстані, Придністров’ї та Росії.

Прем`єра фільму відбудеться 23 серпня о 22:00 на телеканалі "Україна".

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив