Кияни відсвяткували "день народження" пандусу на Поштовій площі (ФОТО)

Кияни відсвяткували

У вівторок, 25 червня, на Поштовій площі у Києві відбулась акція з приводу 600 днів від початку будівництва пандусу біля Дніпра - з тортом та лимонадом.

Про це повідомляє журналіст АСПІ з місця події.

Організатором акції виступив киянин Віталій Селик, він розповів, що пандус дійсно було майже повністю збудовано за два місяці, як і було обіцяно, проте його досі не відкрили.

"Так сталося, що за два місяці пандус був зведений, залишалося лише зробити дрібний благоустрій та поставити перила, але на цьому роботи завершилися на цілих півтора роки. Сьогодні ми бачимо, що ресторани вже перетворили територію біля пандусу в справжній смітник і це в самому центрі Києва.

Ми принесли лимонад, як на справжній день народження, роздали капелюшки. Сьогодні ми вимагаємо у міської влади, щоб вона пришвидшила процесс відкриття цього чудового пандусу", - пояснює причину акції організатор Віталій Селик.

На акції були присутні велосипедисти, яким також не вистачає цього пандусу та люди з інвалідністю на візках. Один з них пояснив чому відвідав акцію.

"Я дуже часто гуляю по Києву самостійно, без допомоги супроводжуючих, обожнюю нічну фотографію, тому гуляю вночі. В цей час допомоги ні від кого чекати. Ця Поштова площа мене дуже "посміхає", вона перекриває вихід до Дніпра, я не можу спуститися на Поділ, бо там бровка велика. Чому я як підприємець сплачую податки, але не отримую нічого навколо?", - питає Олександр.

Організатори заявляли, що подія буде відбуватися без політики, але майже на самому початку до акції приєднався екснародний депутат Ігор Мірошниченко. Він попросив надати йому слово на виступ, його прохання виконали, але не дуже охоче. Екснардеп також висловив своє незадоволення ситуацією.

Надалі акція продовжувалися в режимі очікуванні представників "Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва", які повинні були роз'яснити ситуацію.

"По цьому об'єкту в нас склалося багато проблем, які потрохи намагаємось вирішити як замовники. У 2017 році була перша заборона на будь-які дії щодо цього об'єкту від департаменту культурної спадщини, тому всі роботи були зупинені. Друга ситуація - рішення суду про також заборону на будь-які дії по цьому об'єкту. Третя ситуація - генеральний підрядник подав до суду на розрив договору. Це три причини, чому сьогодні тут жодних робіт не ведеться.

Сьогодні у нас йдуть суди, щоб з'ясувати, які дії ми тут можемо вести, бо це об'єкт незавершеного будівництва", - пояснює ситуацію директор "Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва" Михайло Володимирович.

Також представник дирекції пообіцяв, що "вже за три місяці ми тут з вами зустрінемось вже з закінченнями роботами по пандусу і іншими аварійними роботами, які потрібно закінчити на сьогодні".

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив