Ондатра у Чабанах та змія у Вишневому: яких ще тварин знайшли на Київщині

Ондатра у Чабанах та змія у Вишневому: яких ще тварин знайшли на Київщині

Галерея

На Київщині можна зустріти багато різних тварин, які змушені жити разом з людьми, серед звичних для нас котів та собак, все частіше можна зустріти й диких звірів. На жаль, всі вони потрапляють у різні небезпечні ситуації та потребують нашого розуміння та допомоги. Як повідомляє Команда порятунку тварин, вони одержали 106 заявок (з 19 по 21 травня), серед яких такі інциденти: У Чабанах з гаражної ями витягли впала туди ондатра. Ондатра відпущена у водойму.

На “ставку №15” на Академмістечку була виявлена ​​нелітаючу (але відмінно плаваючу) чайку з травмою крила. Із застосуванням човна рятувальники відловили чайку. Вона передана в Садиба Нюшаніково. У крилі у чайки куля, в неї стріляли. Вона знаходиться на лікуванні.

На вулиці Йорданської на території дитсадка знято вороняче гніздо, в якому знаходилося пташеня. Його забрала на вирощування Марія Микитюк. Дорослі ворони нападали на дітей, і в разі відмови в даному виїзді, гніздо і пташеня могли знищити комунальні служби.

У Голосіївському лісі знайдено травмована сова. Сова доставлена ​​на лікування до Олена Травнева. Стан її критично важкий.

На вулиці Володимирській в квартирі житлового будинку з кондиціонера витягнута кажан.

На вулиці Майбороди в заболоченому ставку виловлено 5 каченят, тому що качка-мати загинула. Каченята передані в Садибу Нюшаніково.

У Пуща-Водиці були знайдені дві важко поранені козулі, які лежали на території покинутого будинку і били в повітрі передніми ногами. Козулі були терміново госпіталізовані, проте врятувати їх не вдалося-у обох виявився роздроблений хребет. Причиною такої травми міг бути сильний переляк і удар об якусь перешкоду (наприклад, паркан) при втечі. Козуля дуже нервове тварина, а при панічному втечу може нанести собі важкі травми.

На Мінському шосе з колектора витягнули їжака. Доставлений на лікування до Марії Микитюк.

На вулиці Теліги з порожнини між гаражами витягнуті 5 кошенят. Кошенят забрала до себе заявниця.

На вулиці Туполєва виловлено ворона з травмою крила. Оскільки притулки для птахів переповнені воронами і більше не можуть їх приймати, тимчасово ворона перебуває вдома у однієї з рятівниць.

На вулиці Курчатова знайдене вороненя, якого не захищали дорослі птахи, і якому загрожувала небезпека. Вороненя переданий Марії Микитюк.

На вулиці Туполєва знайдений кролик з важким переломом лапи. Ймовірно, крім перелому лапи, у кролика були інші, більш важкі внутрішні травми, тому що він помер протягом півгодини, після того як його забрали. Також днями у Вишневому знайшли змію, але вона втекла. Користувачі мережі почали сперечатися чи то водяний вуж або ж отруйна гадюка. Фото: Kyiv Animal Rescue Group та Вишневий голубчик

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив