У Славутичі відкрилась інноваційна виставка про ЧАЕС

У Славутичі відкрилась інноваційна виставка про ЧАЕС

У місті Славутич (Київська область) до 33 роковин аварії на ЧАЕС відкрилась виставка «Чорнобиль – територія змін».

Про це повідомив офіційний сайт Славутицької міської ради. До офіційного відкриття у Славутичі виставка була презентована у  Віденському відділенні ООН у рамках 62-ої генеральної Конференції МАГАТЕ та у  Верховній Раді України. Відвідувачі  виставки Чорнобиль – територія змін» зможуть побачити 3D макет всесвітньо відомої захисної Арки (НБК) над зруйнованим реактором у супроводі комп’ютерної графіки.

Не менш цікавим для відвідувачів стане можливість потрапити під Арку за допомогою інтерактивної панелі у форматі 360 градусів і навіть завантажити додаток та зробити моментальне фото на фоні НБК. Всі охочі зможуть здійснити віртуальну подорож найпопулярнішими місцями зони відчуження за допомогою спеціальних окулярів та побачити масштаби зони та її головні об’єкти на великому макеті карти.

Виставка працюватиме до 16 травня,  з  9:00 до 18:00,  у Кіноконцертному комплексі міста Славутич. ​ Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що пожежа у Чорнобилі не загрожує Києву.

Комментариев 1

Офлайн
Гость HermanLEK
Гость HermanLEK 26 апреля 2020 10:07
ремонт тв иркутск ----- Кликните чтобы увидеть это чудо ----- dead cells купить ---- Различные игры для ПК ---- ошейник для дрессировки ---- Для собак магазин ---- кабель кг хл 3х2.5 ---- Если нужен софт ---- Скачать антивирус 360 Total Security Rus бесплатно для Windows 8

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив