На Васильківщині відкрили лабораторію для учнівських досліджень

На Васильківщині відкрили лабораторію для учнівських досліджень

У Калинівському навчально-виховному комплексі №1  (Васильківський район, Київська область) відкрили STEM-лабораторію, радіорубку та медіатеку.

Про це повідомив голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець на своїй сторінці у соціальній мережі. Для лабораторії закупили обладнання, для дослідно-експериментальної, конструкторської та винахідницької діяльності дітей. = STEM-освіта дає можливість учням розвивати навички критичного мислення і стати конкурентоспроможними фахівцями.

Шкільна радіостудія повністю обладнана технікою. На перервах школярі можуть чути новини або улюблену музику. Також радіостудія стане пунктом оповіщення про тривогу, евакуацію, або якусь надзвичайну ситуацію. Медіатека – це поєднання книгозбірні новітніх видань, колекції DVD, BLU-RAY та аудіодисків, електронних книжок, мультимедійних освітніх програм та інтерактивного простору. В медіатеці було зроблено ремонт, закуплено нові меблі та частково обладнання.

«Ми дякуємо всім платникам податків Васильківського району! Все, що ми вже зробили – завдяки Вам та реформі децентралізації!», – підкреслив голова Васильківської РДА. Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що на Київщині відкрили інноваційну біотехнологічну лабораторію.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив