Конкурс на оренду приміщення кінотеатру «Київ» призупинено

Конкурс на оренду приміщення кінотеатру «Київ» призупинено

Про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 9 квітня 2019 року.

У проекті рішення, зареєстрованому в Київській міській раді 8 квітня 2019 року, депутати пропонують скасувати рішення Департаменту комунальної власності від 30 січня 2019 року про включення нерухомого майна кінотеатру «Київ» до Переліку майна, що може бути передане в оренду, та відновити пошук потенційних орендарів на це майно за умови забезпечення проведення орендного конкурсу в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі».

Під час розгляду Київською міською радою проекту рішення розгляд звернень потенційних орендарів щодо оренди кінотеатру «Київ» буде призупинено до ухвалення Київською міською радою остаточного рішення.

*Клікніть для збільшення

Проект рішення також опубліковано на сайті Київської міської ради.

Нагадаємо, 4 січня 2019 року закінчився термін договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру, який останні 20 років орендувало ТОВ «Культурний центр "Кінотеатр Київ"». КМДА не планувала продовжувати договір оренди та пропонувала включити кінотеатр «Київ» до мережі комунальних кінотеатрів, а пізніше заявила про конкурс на право оренди будівлі, зазначивши, що переможе в ньому той, хто запропонує найбільшу вартість оренди, стартуватимуть пропозиції від 700 тис. грн на місяць.

ТОВ «Культурний центр "Кінотеатр Київ"» може працювати в будівлі, доки не знайдуть нових орендарів.

Станом на 15 лютого про наміри взяти кінотеатр в оренду заявили п’ять юридичних осіб: ГО «Фонд "Молодість"», ПрАТ «Мультіплекс-Холдинг», ТОВ «Планета Кіно», ТОВ «Компанія "Таурус-Альянс"» і ТОВ «Сінема-Центр».

22 березня в газеті «Хрещатик Київ» оприлюднили умови конкурсу на оренду приміщення кінотеатру «Київ».

~insertother~

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив